ATI Omega Drivers 2.5.44 Win 2000/XP

Nieoficjalna wersja sterowników dla kart graficznych z rodziny ATI Radeon, bazująca na wydaniu 4.5 oficjalnych sterowników. Dzięki nim można w niektórych przypadkach (np. w grach) uzyskać znacznie większą wydajność niż przy wykorzystaniu oprogramowania producenta.

Liczba pobrań: 158
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
OMEGADRIVE
Rozmiar: 20.14 MB

Nazwa pliku: rad_w2kxp_omega_2544.exe

[inne wersje programu ATI Omega Drivers 2.5.44 Win 2000/XP]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nieoficjalna wersja sterowników dla kart graficznych z rodziny ATI Radeon, bazująca na wydaniu 4.5 oficjalnych sterowników. Dzięki nim można w niektórych przypadkach (np. w grach) uzyskać znacznie większą wydajność niż przy wykorzystaniu oprogramowania producenta, bowiem sterowniki nieoficjalne nie posiadają z reguły żadnych blokad funkcji czy też ograniczeń narzucanych sztucznie przez producentów.

W najnowszej wersji dodano narzędzie umożliwiające przełączanie się pomiędzy oryginalnymi i nieoficjalnymi sterownikami bez konieczności reinstalacji oraz uaktualniono wersje oprogramowania dodatkowego.

Pakiet sterowników nie obejmuje sterownika WDM (dla kart VIVO, z wyjściem i wejściem wideo), który można pobrać ze strony internetowej producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.