MKS_vir 2004 Demo

Demo jednego z najpopularniejszych polskich programów antywirusowych, który wykorzystuje najnowsze technologie do walki z sieciowymi zagrożeniami: wirusami, koniami trojańskimi oraz robakami. Program ma trójdzielną budowę modułową - w jego skład wchodzi Monitor Antywirusowy, Skaner dyskowo-plikowy oraz Skaner poczty przychodzącej. Baza wirusów w programie pochodzi z 13-08-2004. W tej wersji wprowadzono także detekcję programów typu Spyware i Adware.

Liczba pobrań: 592
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
MKS Sp. z o.o.
Rozmiar: 9.49 MB

Nazwa pliku: mksdemo.exe

[inne wersje programu MKS_vir 2004 Demo]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

14 dniowa wersja demo jednego z najpopularniejszych polskich programów antywirusowych (z bazą wirusów z 13-08-2004), który wykorzystuje najnowsze technologie do walki z sieciowymi zagrożeniami: wirusami, koniami trojańskimi oraz robakami. Program ma trójdzielną budowę modułową. Pierwszy moduł, Monitor Antywirusowy, pracuje na poziomie jądra systemu i na bieżąco monitoruje wszelkie operacje na plikach (uruchamianie, tworzenie, otwieranie, kopiowanie, itd.), dzięki czemu jest w stanie zablokować zainfekowanie systemu przez groźny program. Aby zapewnić jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa na bieżąco skanowana jest pamięć systemu pod kątem występowania znanych i nieznanych (dzięki algorytmom heurystycznym) odmian wirusów. Drugi moduł to Skaner dyskowo-plikowy, który umożliwia przeprowadzanie skanowania na żądanie, czyli dokładnego sprawdzenia plików na dyskach twardych i napędach w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju szkodliwego oprogramowania. Dzięki umieszczeniu w pakiecie dodatkowego, 32 bitowego skanera pracującego w systemie DOS możliwe jest także usunięcie wirusów z plików systemu Windows, sektorów startowych dysku oraz tablicy partycji. Trzeci moduł programu, Skaner poczty przychodzącej mks_mail, odpowiada za skanowanie przychodzących wiadomości elektronicznych. Dzięki szybkiemu wykryciu znajdujących się w nich robaków i koni trojańskich możliwe jest zabezpieczenie najpopularniejszego w tej chwili źródła wirusów, jakim jest poczta email.

Program MKS_VIR 2004 Demo posiada również funkcję automatycznej aktualizacji, która na bieżąco pobiera najnowsze definicje wirusów oraz nowe wersje komponentów z serwerów producenta.

W obecnym wydaniu programu wprowadzono również kilka zmian:

- Dodane mechanizmy detekcji Spyware i Adware

- Integracja programu z Windows Security Center dostępnym w SP2 do Windows XP

- Informacja o wersji pakietu w głównym oknie skanera

- Informacja o czasie sprawdzenia obecności alertowej aktualizacji (dostępna po najechaniu na ikonę w zasobniku systemowym).

- Obsługa SSL w skanerze poczty

- Obsługa mechanizmu System Restore (dostępnego w Windows ME/XP/2003)

- Możliwość podglądu kolejki plików w monitorze

- Dodana funkcja rozpakowywania plików CHM

- Nowy moduł skanowania plików wsadowych BAT

- Nowy moduł heurystycznej detekcji robaków typu Gaobot

- Uproszczona obsługa numerów seryjnych przy odnawianiu licencji

- Sortowanie raportów w skanerze (od najnowszych do najstarszych)

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.