Internet Download Manager 4.01

Nowa wersja znakomitego menadżera pobierania, pozwalającego znacznie skrócić czas potrzebny na pobranie plików z Internetu (nawet o 500% !). Program potrafi ponownie połączyć się z Internetem w razie zerwania połączenia i jeszcze raz rozpocząć pobieranie w razie wystąpienia kłopotów z łączem. Narzędzie wykorzystuje metodę segmentacji.

Liczba pobrań: 210
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Tonec
Rozmiar: 1.01 MB

Nazwa pliku: idman401.exe

[inne wersje programu Internet Download Manager 4.01]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Menadżer pobierania, pozwalający znacznie skrócić czas potrzebny na pobranie plików z Internetu (nawet o 500% !). Program potrafi ponownie połączyć się z Internetem w razie zerwania połączenia i ponownie rozpocząć pobieranie w razie wystąpienia kłopotów z łączem. Narzędzie wykorzystuje metodę segmentacji. Dzieląc plik na mniejsze części i pobierając je równocześnie program wykorzystuje całość dostępnego łącza. Aplikacja znakomicie radzi sobie z protokołami HTTP, HTTPS i FTP, potrafi wykryć przekierowania do pliku i współpracuje z serwerami proxy oraz zaporami ogniowymi. Narzędzie integruje się z większością najpopularniejszych przeglądarek - Internet Explorerem, Operą, Netscape Navigatorem oraz Mozillą. Internet Download Manager</a> posiada polską wersję interfejsu, którą zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana przez sam program jeżeli system operacyjny jest w języku polskim (użytkownik musi wyrazi zgodę).

W najnowszej wersji programu udoskonalono silnik pobierający, poprawiono integrację z najnowszymi wersjami przeglądarek, zmodyfikowano funkcję "Ściągnij wszystkie" (Download All) i wyeliminowano drobne błędy.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.