GameJack 4.00.590 PL

Nowe wydanie wielofunkcyjnego programu służący do kopiowania płyt CD-R, CD-RW , płyt DVD oraz płyt przeznaczonych do konsoli telewizyjnych. Radzi sobie nie tylko z tradycyjnymi nośnikami, ale również z tymi zabezpieczonymi przed kopiowaniem. Dodatkowo aplikacja potrafi wykonać test napędu oraz umożliwia tworzenie rozbudowanych profili kopiowania. Program posiada zarówno interfejs jak i dokumentację w języku polskim.

Liczba pobrań: 771
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Engelmann Media/Nowe Media
Rozmiar: 5.31 MB

Nazwa pliku: gj4-pl.exe

[inne wersje programu GameJack 4.00.590 PL]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wielofunkcyjny program służący do kopiowania płyt CD-R, CD-RW , płyt DVD oraz płyt przeznaczonych do konsol telewizyjnych. Radzi sobie nie tylko z tradycyjnymi nośnikami, ale również z tymi zabezpieczonymi przed kopiowaniem (systemy VOB Protect CD, StarForce 1 i 2, SafeDisc oraz Securom). Program pozwala stworzyć obraz płyty na dysku twardym, a dzięki funkcji archiwizacji obrazów łatwo można tymi obrazami zarządzać. Dodatkowo aplikacja potrafi wykonać test napędu oraz umożłiwia tworzenie i wykorzystywanie rozbudowanych profili kopiowania. Polska wersja programu, obejmująca zarówno interfejs programu jak i dokumenty pomocy, została przygotowywana przez firmę Nowe Media.

W wersji 4.00.590 wyeliminowano błędy pojawiające się w czasie pracy ze starszymi modelami nagrywarek, usprawniono tryb nagrywania Disc-At-Once oraz wprowadzono szczegółowe raporty błędów nagrywania CD/DVD.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.