HomeGuard 1.3.1 PL

Kolejne wydanie polskiego systemu alarmowego, umożliwiającego monitorowanie pomieszczeń przy użyciu kamer USB podłączonych do komputera. Wykrywa ruch w zasięgu kamer i podejmuje odpowiednią akcję, np. odtwarza dźwięki alarmowe.

Liczba pobrań: 714
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
MWT.net
Rozmiar: 1.12 MB

Nazwa pliku: HG-3Cam.exe

[inne wersje programu HomeGuard 1.3.1 PL]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

W pełni polski system alarmowy, umożliwiający monitorowanie pomieszczeń przy użyciu kamer USB podłączonych do komputera. Znajduje zastosowanie tam, gdzie potrzebny jest stały dozór, wykrywanie ruchu i reakcja na jego pojawienie się. Duża ilość parametrów konfiguracyjnych umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych wymagań każdego użytkownika. Po wykryciu ruchu podejmuje odpowiednią akcję, np.: odtwarza dźwięki alarmowe, wysyła wiadomość na wskazany adres e-mail lub SMS'a, zapisuje obraz na dysku twardym, itp. Program wykorzystuje zaawansowaną technologię DirectX, która umożliwia płynne przełączanie się między poszczególnymi urządzeniami nagrywającymi. Dzięki temu HomeGuard może pobrać obraz z każdego urządzenia, analizować jego zawartość pod kątem występowania ruchu i odpowiednio reagować.

Najważniejszą zmianą w najnowszej wersji jest uzyskanie pełnej funkcjonalności pod systemem Windows XP oraz pełna zgodność z najnowszymi bibliotekami DirectX.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.