SimplexNumerica 7.0

Znakomity program służący do publikacji wyników analizy danych. Aplikacja zawiera rozszerzoną bibliotekę diagramów 2D i 3D bazujących na algorytmach przybliżeń (Gauss/Cholesky, Simplex i inne) i interpolacji (Lagrange'a, Newtona, i inne). Program posiada również rozbudowany moduł matematyczny, umożliwiający przeprowadzanie prostych regresji oraz operowania na tabelach danych.

Liczba pobrań: 292
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Ralf Wirtz
Rozmiar: 10.15 MB

Nazwa pliku: simplex.zip

[inne wersje programu SimplexNumerica 7.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Znakomity program służący do publikacji wyników analizy danych. Aplikacja zawiera rozszerzoną bibliotekę diagramów 2D i 3D bazujących na algorytmach przybliżeń (Gauss/Cholesky, Simplex i inne) i interpolacji (Lagrange'a, Newtona, i inne). SimplexNumerica została wyposażona w obiektowo zorientowane diagramy wektorowe oraz przyjemny, łatwy w obsłudze interfejs. Autor rozszerzył maksymalnie automatyzację procesu tworzenia wykresów, dlatego aby skorzystać z większości funkcji wystarczy jedno kliknięcie przyciskiem myszki. Program posiada również rozbudowany moduł matematyczny, umożliwiający przeprowadzanie prostych regresji, operowania na tabelach danych, a nawet przeprowadzania analiz Fouriera.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.