Pajączek 5 NxG Standard 5.2.0

Nieco odchudzona odmiana jednego z najlepszych i najpopularniejszych polskich edytorów stron internetowych. Choć posiada mniej narzędzi i dodatków niż wersja Pro, to nadal umożliwia zbudowanie w pełni profesjonalnej, zaawansowanej technologicznie witryny internetowej.

Liczba pobrań: 519
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Cream Software
Rozmiar: 10.25 MB

Nazwa pliku: paj5std.zip

[inne wersje programu Pajączek 5 NxG Standard 5.2.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nieco odchudzona odmiana jednego z najlepszych i najpopularniejszych polskich edytorów stron internetowych. Aplikacja oferuje przebogate opcje w ramach wygodnego i łatwego w obsłudze interfejsu. Zawiera 4 różne schematy kolorowania składni oraz obsługuje serwery FTP. Wersja Standard przeznaczona jest dla zwykłych użytkowników domowych (początkujących i średniozaawansowanych) i choć wspomaga zaawansowane technologie wykorzystywane w sieci Internet, to posiada ograniczony zestaw narzędzi wspomagających pracę.

Najnowsza wersja programu to prawie 110 znaczących zmian, które mają poprawić funkcjonalność i wygodę pracy z tym programem. W aplikacji wyeliminowano szereg błędów, dzięki czemu Pajączek pracuje jeszcze stabilniej niż poprzednio. Dodano również kilka opcji, które znacznie usprawniają niektóre żmudne czynności związane z konstruowaniem strony. Pełna lista zmian wprowadzonych w wersji 5.2.0 dostępna jest na stronie producenta.

Od wersji 5.2.0 zmieniono również zasady licencjonowania programu (istnieje możliwość wykupienia tańszej wersji do użytku domowego). Program w wersji testowej można uruchomić 40 razy.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.