Pajączek 5 NxG Professional 5.2.0

Jeden z najlepszych i najpopularniejszych polskich edytorów stron internetowych, oferujący przebogate opcje w ramach wygodnego i łatwego w obsłudze interfejsu. Najnowsza wersja programu to prawie 110 znaczących zmian, które mają poprawić funkcjonalność i wygodę pracy z tym programem.

Liczba pobrań: 331
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Cream Software
Rozmiar: 18.33 MB

Nazwa pliku: paj5pro.zip

[inne wersje programu Pajączek 5 NxG Professional 5.2.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jeden z najlepszych i najpopularniejszych polskich edytorów stron internetowych, oferujący przebogate opcje w ramach wygodnego i łatwego w obsłudze interfejsu. Zawiera ponad 40 różnych schematów kolorowania składni, obsługuje serwery FTP oraz oferuje synchronizację serwisów. Wspiera pracę grupową oraz posiada zaawansowane narzędzia edycji dla różnych języków (PHP, XHTML, XML, JavaScript) i zarządzania witrynami. Wersja Pro przeznaczona jest dla profesjonalistów, wspomaga zaawansowane technologie wykorzystywane w sieci Internet i jest bogato wyposażona w wszelkiego rodzaju narzędzia wspomagające pracę.

Najnowsza wersja programu to prawie 110 znaczących zmian, które mają poprawić funkcjonalność i wygodę pracy z tym programem. W aplikacji wyeliminowano szereg błędów, dzięki czemu Pajączek pracuje jeszcze stabilniej niż poprzednio. Dodano również kilka opcji, które znacznie usprawniają niektóre żmudne czynności związane z konstruowaniem strony. Pełna lista zmian wprowadzonych w wersji 5.2.0 dostępna jest na stronie producenta.

Od wersji 5.2.0 zmieniono również zasady licencjonowania programu (istnieje możliwość wykupienia tańszej wersji do użytku domowego). Program w wersji testowej można uruchomić 40 razy.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.