Xfire 0.9 Beta

Kolejne wydanie komunikatora XFire, którego podstawowym zadaniem jest umożliwienie zaprzyjaźnionym graczom łatwego zaaranżowania wspólnych rozgrywek wieloosobowych. Dzięki Xfire gracze będą, na bieżąco informowani w jaką grę, na jakim serwerze grają właśnie ich znajomi.

Liczba pobrań: 348
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Xfire
Rozmiar: 368 KB

Nazwa pliku: xfire_beta_installer_5819.exe

[inne wersje programu Xfire 0.9 Beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

XFire to rewolucyjny komunikator, którego podstawowym zadaniem jest umożliwienie zaprzyjaźnionym graczom łatwego zaaranżowania wspólnych rozgrywek wieloosobowych. Dzięki Xfire gracze będą, na bieżąco informowani w jaką grę, na jakim serwerze grają właśnie ich znajomi. Komunikator pozwala również na natychmiastowe (jedno kliknięcie) i bezpośrednie połączenie z wybranym serwerem, czy konkretną rozgrywką. Ta funkcja obecnie obsługuje 43 gry, wśród których znalazły się m.in. America's Army: Operations, Battlefield 1942, Call of Duty, Counter-Strike, Unreal Tournament 2004. Natomiast funkcja, która pozwala zobaczyć gdzie, w co i kiedy grają nasi znajomi obejmuje ponad 88 tytułów przeznaczonych do rozgrywek w sieci. Pełna lista na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.