Download Accelerator Plus 7.1

Najnowsze wydanie jednego z najpopularniejszych programów wspomagających ściąganie plików. DAP spełnia dwa zadania - jest menadżerem i akceleratorem pobierania. Dzięki niemu nigdy nie pogubimy się w gąszczu otwartych sesji, a proces pobierania będzie szybszy nawet o 300%!

Liczba pobrań: 109
Cena/licencja: Adware
Producent/dystrybutor
SpeedBit Ltd.
Rozmiar: 2.79 MB

Nazwa pliku: dap71.exe

[inne wersje programu Download Accelerator Plus 7.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jeden z lepszych programów wspomagających pobieranie plików. DAP jest w stanie przyspieszyć proces ściągania nawet do 300%. Funkcja wyszukiwania mirrorów potrafi znaleźć kopię pliku na innych serwerach, a dzięki informacji o szybkości dostępu użytkownik ma możliwość wyboru najszybszego łącza. W serii "7", oprócz gruntownej przebudowy interfejsu (długooczekiwana pełna obsługa skórek), pojawił się miniodtwarzacz multimedialny, umożliwiający podejrzenie pobieranych plików. Dołożono także moduł Media Center, który ułatwia zarządzanie plikami multimedialnymi (kategoryzacja, wyszukiwanie, itd.). Nowościa w tej wersji są także: zakładka Games, gdzie producent programu udostępnia do pobrania kilkadziesiąt gier i dodatków oraz możliwośći wysyłania pobranych plików do wirtualnego dysku znajdującego się na serwerach firmy Speedbit (DAP Drive).

W najnowszej wersji pojawiła się przeglądarka serwisów FTP (FTP Browser), dzięki której można łatwo przeszukiwać i pobierać pliki z serwisów FTP. Dodano również opcję download preview, która pozwala pobrać przykładową część pliki multimedialnego (preview).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.