Mozilla 1.7 Beta

Wydanie testowe Alpha kolejnej wersji darmowej i coraz popularniejszej przeglądarki, która powstała przy ścisłej współpracy z producentami Netscape'a. Mozilla posiada dopracowany graficznie, czytelny interfejs użytkownika.

Liczba pobrań: 321
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Mozilla.org
Rozmiar: 11.95 MB

Nazwa pliku: mozilla-win32-1.7b-installer.exe

[inne wersje programu Mozilla 1.7 Beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wydanie testowe Alpha kolejnej wersji darmowej i coraz popularniejszej przeglądarki, która powstała przy ścisłej współpracy z producentami Netscape'a. Mozilla posiada dopracowany graficznie, czytelny interfejs użytkownika. Program rozpowszechniany jest na zasadzie open-source. W skład pakietu programów dystrybuowanych razem z przeglądarką wchodzą między innymi klient poczty i grup dyskusyjnych, klient IRC oraz edytor HTML.

W najnowszej wersji beta dodano narzędzie raportowania błędów, wprowadzono opcję zapobiegającą blokowaniu przez skrypty Java menu kontekstowego, dodano nowy zestaw ikonek, ulepszono menadżera haseł i obsługę bieżącej daty. W poczcie dodano wsparcie dla IMAP IDLE, usprawniono pobieranie, przeglądanie i zapisywanie wiadomości. Ogólnie Mozilla 1.7 Beta w porównaniu do 1.6 jest o 7% szybsza przy starcie, o 9% szybciej otwiera strony internetowe i jej plik instalacyjny jest o 5% mniejszy.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.