Mozilla 1.7 Beta

Wydanie testowe Alpha kolejnej wersji darmowej i coraz popularniejszej przeglądarki, która powstała przy ścisłej współpracy z producentami Netscape'a. Mozilla posiada dopracowany graficznie, czytelny interfejs użytkownika.

Liczba pobrań: 337
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Mozilla.org
Rozmiar: 11.95 MB

Nazwa pliku: mozilla-win32-1.7b-installer.exe

[inne wersje programu Mozilla 1.7 Beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wydanie testowe Alpha kolejnej wersji darmowej i coraz popularniejszej przeglądarki, która powstała przy ścisłej współpracy z producentami Netscape'a. Mozilla posiada dopracowany graficznie, czytelny interfejs użytkownika. Program rozpowszechniany jest na zasadzie open-source. W skład pakietu programów dystrybuowanych razem z przeglądarką wchodzą między innymi klient poczty i grup dyskusyjnych, klient IRC oraz edytor HTML.

W najnowszej wersji beta dodano narzędzie raportowania błędów, wprowadzono opcję zapobiegającą blokowaniu przez skrypty Java menu kontekstowego, dodano nowy zestaw ikonek, ulepszono menadżera haseł i obsługę bieżącej daty. W poczcie dodano wsparcie dla IMAP IDLE, usprawniono pobieranie, przeglądanie i zapisywanie wiadomości. Ogólnie Mozilla 1.7 Beta w porównaniu do 1.6 jest o 7% szybsza przy starcie, o 9% szybciej otwiera strony internetowe i jej plik instalacyjny jest o 5% mniejszy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.