ATI Catalyst 4.3 98/ME

Nowe wydanie pakietu sterowników do kart graficznych zbudowanych na chipsetach firmy ATI. Oprócz samych plików instalowanych w systemie w skład pakietu wchodzą także aplikacja zarządzająca Control Panel oraz specjalny sterownik WDM do przechwytywania obrazu. Pakiet ma polską wersję językową. Wersja dla Windows 98/ME.

Liczba pobrań: 304
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ATI Technologies Inc.
Rozmiar: 26.18 MB

Nazwa pliku: wme-catalyst-7-991-040224m-013831c.exe

[inne wersje programu ATI Catalyst 4.3 98/ME]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowe wydanie pakietu sterowników do kart graficznych zbudowanych na chipsetach firmy ATI. Oprócz samych plików instalowanych w systemie w skład pakietu wchodzą także aplikacja zarządzająca Control Panel oraz specjalny sterownik WDM do przechwytywania obrazu. Pakiet ma polską wersję językową.

W najnowszej wersji dodano funkcję SURROUNDVIEW, która pozwala obsługiwać do 3 niezależnych monitorów. Pojawiła się również bezpośrednia możliwość obracania ekranu (za pomocą nowego przycisku). ATI podaje również wzrost wydajności uzyskanej dzięki nowym sterownikom - w grze Halo i Tomb Raider ilość klatek na sekundę wzrosła przeciętnie o 3%-7%, poprawiły się również wyniki benchmarków związane z technologią Pixel Shader, która uzyskała dzięki nowym sterownikom znaczny przyrost wydajności.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.