KaZaA Media Desktop 2.6.2

Kolejne wydanie darmowego programu pozwalającego na korzystanie z sieci Kazaa, w której dzięki połączeniom P2P można wyszukiwać, pobierać i udostępniać muzykę w formacie MP3, jak również programy, gry oraz pliki wideo (także w formacie DiVX).

Liczba pobrań: 195
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sharman Networks Ltd.
Rozmiar: 7.06 MB

Nazwa pliku: kmd260_en.exe

[inne wersje programu KaZaA Media Desktop 2.6.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Doskonały program do wymiany plików za pośrednictwem Internetu. Umożliwia wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie muzyki w formacie MP3, jak również programów, gier czy animacji (również w formacie DiVX). Sieć KaZaA jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się sieci klienckich (peer-to-peer). Potrafi automatycznie sprawdzać, czy pobierane pliki nie są zainfekowane wirusami. Mechanizm wyszukiwawczy w Kazaa działa w dwóch trybach: Quick oraz Advanced, różniących się między sobą liczbą dostępnych opcji. Użytkownik może pięciokrotnie użyć przycisku "Search More". Bardzo przydatna jest również możliwość przechowywania wyników zapytań w zakładkach - w ten sposób można wysłać do wyszukiwarki kilka zapytań jednocześnie, nie tracąc poszczególnych wyników.KaZaA została rówież wyposażona w Peer Points Manager. Dzięki temu narzędziu użytkownicy KaZaA, którzy zdecydują się na udostępnianie legalnych plików, będą otrzymywać za to zapłatę w postaci punktów, tzw. Peer Points. Można je wymienić na różnego rodzaju premie (dostęp do płatnych serwisów, zniżki, itp.). Legalne pliki będą dostarczane przez autoryzowane firmy i będą widoczne w wynikach wyszukiwania KaZaA. W najnowszej wersji wprowadzono wielokrotne, symultaniczne pobieranie (osobna zakładka dla każdego wyszukiwania), pojedyńcze kliknięcie pozwalające na rozpoczęcie pobierania oraz udoskonalono sposób wyświetlania informacji o plikach. Od tej wersji Kazaa wspiera również otwarty standard Magnet Links, pozwalający na uruchamianie wyszukiwania plików w sieci Kazaa poprzez odniesienia umieszczane na stronach internetowych. Dodatkowo, każdy użytkownik może tworzyć kapsułki (Kapsules) - cyfrowe kolekcje wybranych programów, zdjęć czy plików muzycznych. W wersji 2.6.2 wprowadzono kilka drobnych poprawek i uaktualnień.

Plik zawiera pełną wersję instalacyjną

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.