Total Commander 6.02

Kolejne wydanie znakomitego programu do zarządzania plikami. Seria oznaczona numerem "6" wzbogacona została o wiele nowych możliwości i narzędzi. Program posiada polską wersję językową interfejsu.

Liczba pobrań: 344
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Christian Ghisler
Rozmiar: 1.48 MB

Nazwa pliku: tcmdr602.exe

[inne wersje programu Total Commander 6.02]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowe wydanie znakomitego programu do zarządzania plikami. Pozwala na dostęp do systemu plików Windows, a także innych, np. Pocket PC. Część z imponujących możliwości programu to wbudowana przeglądarka i edytor plików tekstowych, obsługa kilkunastu formatów kompresji (m.in. ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE) oraz zintegrowany klient FTP (wraz z obsługą HTTP Proxy). W serii oznaczonej numerem "6" dodano kilka interesujących funkcji do których należą: możliwość otwierania osobnych zakładek dla plików, przycisk wyświetlający historię odwiedzanych katalogów oraz lista ulubionych plików i katalogów. Program posiada polską wersję językową interfejsu. W stosunku do poprzedniej wersji stabilnej poprawiono kilka drobnych błędów pojawiających się w czasie pracy z programem.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.