Sello 1.8.0

Sello to kompleksowy system sprzedaży na aukcjach internetowych. Obsługa obejmuje Allegro, eBay oraz ich zagranicznymi odpowiednikami.

Liczba pobrań: 554
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
InsERT
Rozmiar: 127.66 MB

Nazwa pliku: Sello_1.8.0.exe

[inne wersje programu Sello 1.8.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sello to system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl oraz ich zagranicznymi odpowiednikami wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach transakcji. Sello umożliwia szybkie przygotowanie serii aukcji i śledzenie ich przebiegu. Pozwala lepiej kontrolować płatności od klientów i zarządzać komentarzami. Pomaga przygotować paczki i stworzyć dla nich odpowiednie druki.

Sello umożliwia tworzenie serii listów za pomocą szablonów oraz automatyczne generowanie i wysyłanie wiadomości do kupujących (np. potwierdzenie otrzymania wpłaty, informacja o wysłaniu towaru itd.). Otrzymane e-maile zostają automatycznie podpięte do aukcji, transakcji, paczek i klientów.

Strefa Sello udostępnia klientom strony internetowe zawierające informacje o stanie realizacji transakcji. Za pośrednictwem tych stron klient może zmienić adres do wysyłki, poprosić o wystawienie faktury VAT lub wprowadzić uwagi, które zostaną przesłane bezpośrednio do transakcji w programie sprzedawcy.

Sello współpracuje z popularnym systemem sprzedaży Subiekt GT. Dzięki temu można sprzedawać towary z Subiekt GT na aukcjach internetowych, wystawiać faktury, paragony itp.

Nowości w wersji 1.8.0 to:

- obsługa formularzy opcji dostaw i płatności Allegro. Formularze przypisane do transakcji widoczne są na liście transakcji pod postacią ikon. Brak ikony oznacza brak formularza

- w oknie edycji transakcji pojawiła się nowa zakładka Formularze, na której po lewej stronie prezentowane są aktualne ustawienia w transakcji, a po prawej formularze powiązane z transakcją. Formularze ustawione wg daty można przeglądać zmieniając zakładkę na samym dole danych z formularzy. Zakładki te zawierają datę wypełnienia formularza

- dodano również dwie nowe kolumny: Dostawca oraz Powiązania. W oknie edycji dostawy Sello dodana została nowa sekcja na samym dole

- i wiele, wiele innych

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.