System Ninja 2.2

System Ninja to program, którego celem jest jak najlepsza optymalizacja systemu Windows. Daje nam dostęp do wszystkich jego ważnych elementów.

Liczba pobrań: 244
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
The Web Atom
Rozmiar: 2.1 MB

Nazwa pliku: ninja-setup-2.2.exe

[inne wersje programu System Ninja 2.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

System Ninja to lekki i szybki program do skanowania i usuwania wszystkich zbędnych plików z systemu Windows. System Ninja Skaneruje nasz system w poszukiwany wszystkich zbędnych czy uszkodzonych plików w celu zwiększenia pojemności roboczej naszego dysku, co skutkują zwiększoną wydajności i szybkością działania aplikacji czy całego naszego komputera. Oprócz podstawowej funkcji skanera program zapewnia zarządzanie aplikacjami uruchomianymi wraz ze starem systemu a także procesami aktualnie otwartymi (zaletą jest możliwość zamykania więcej niż jeden pozycji na raz).

Program System Ninja jest wspaniałą alternatywną dla większych i bardziej popularnych programów dzięki bezpłatnej licencji, wielofunkcyjności oraz prostocie działania. Z podobnych można polecić Glary Utilities czy Process Explorer

W wydaniu 2.2 dodano:

- kolumnę sortowania

- język holenderski

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.