Kaspersky TDSSKiller 2.6.23.0

Kaspersky TDSSKiller jest on skanerem i likwidatorem zagrożeń typu rootkit, bootkit. Doskonałe narzędzie wsparcia dla głownego antywirusa.

Liczba pobrań: 1474
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Kaspersky Lab
Rozmiar: 1.58 MB

Nazwa pliku: tdsskiller_2.6.23.0.exe

[inne wersje programu Kaspersky TDSSKiller 2.6.23.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kaspersky TDSSKiller to program znanego producenta aplikacji antywirusowych. Jak nie trudno się domyślić, ma on za zadanie ochronę naszego systemu operacyjnego, a konkretnie wykrycie i usunięcie znajdujących się w nim zagrożeń typu rootkit. Są to szczególnie niebezpiecznie szkodniki, które modyfikuje funkcje API i potrafi ukrywać ważne klucze rejestru. Nadto potrafi zainstalować w systemie niewidzialne napędy. TDSSKiller posiada wysoką wydajność. Mamy tu wygodny interfejs graficzny, dzięki któremu nawet osoby nie znające się na programach antywirusowych oczyszczą system z zagrożeń.

Aplikacja Kaspersky TDSSKiller wykrywa zagrożenia z rodziny Rootkit.Win32.TDSS, bootkity i rootkity. Po uruchomieniu jej następuje skanowanie systemu, a wprzypadku znalezienia szkodnika rozpoczyna się jego usuwanie.

Nowa wersja programu to przede wszystkim aktualizacja bazy danych zagrożeń.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.