iTunes 10.5.2.11 (64-bit)

iTunes to jeden z popularnych odtwarzaczy muzycznych dostępnych na rynku, dedykowany przede wszystkim posiadaczom produktów Apple.

Liczba pobrań: 377
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Apple Computer
Rozmiar: 71.32 MB

Nazwa pliku: iTunes_10.5.2.11_64Setup.exe

[inne wersje programu iTunes 10.5.2.11 (64-bit)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

iTunes to jeden z popularnych odtwarzaczy muzycznych dostępnych na rynku. Program oprócz możliwości odtwarzania, służy do wygodnego kupowania muzyki,

aplikacji i gier przez Internet, może także być wykorzystywany do porządkowania zbiorów muzycznych na dysku twardym, zarzadzania biblioteką mediów, itp.

Interfejs

Aplikacja została zorganizowana w sekcje - oddzielne biblioteki dla plików muzycznych, filmów, audycji telewizyjnych, podcastów i radia. Program oferuje 3 różne tryby widoku

interfejsu, w tym - Album View - porządkowanie biblioteki plików wg albumów (iTunes wyświetla także okładki oraz wyszukuje je w przypadku brakującego pliku graficznego).

Narzędzia

Ułatwienie procesu pobierania wielomegabajtowych plików filmowych w odtwarzaczu ma służyć rola asystenta (Download Manager), który pozwala oglądać filmy jeszcze w trakcie pobierania i ustanawiać priorytety w przypadku pobierania większej liczby plików. Przygotowana przez firmę Apple funkcja Ping powinna zaciekawić wszystkich użytkowników lubiących dzielić się swoimi upodobaniami muzycznymi z innymi, gdyż pozwala na własną ocenę danej piosenki także wgląd oceny innych użytkowników.

UWAGI

Program jest zalecany dla wszystkich użytkowników produktów firmy Apple, gdyż stanowi źródła dostępu do sklepu Apple Store.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.