WordPress 3.3 “Sonny”

WordPress to narzędzie do tworzenia i zarządzania serwisami internetowymi . Największą zaletą aplikacji jest jej prostota zarówno przy tworzeniu strony, jak i publikowaniu na niej treści.

Liczba pobrań: 1371
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Ryan Boren
Rozmiar: 4.25 MB

Nazwa pliku: WordPress33.exe

[inne wersje programu WordPress 3.3 “Sonny”]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

WordPress to narzędzie do tworzenia i zarządzania serwisami internetowymi. Największą zaletą aplikacji jest jej prostota zarówno przy tworzeniu strony, jak i publikowaniu na niej treści. Możemy tu posługiwać się zarówno edytorem wizualnym, jak i HTML-owym.

WordPress pierwotnie miał służyć do zarządzania blogiem. Oprócz typowych dla blogów funkcji aplikacja zawiera również menadżera odnośników, wsparcie dla statycznych stron HTML, RSS, wtyczki API pozwalające na współpracę z platformami Blogger, czy MetaWeblog, filtr antyspamowy, a także zestaw tematów, pozwalających na stworzenie oryginalnego wyglądu serwisu. Twórcą aplikacji jest WordPress.org.

Zmiany w najnowszym wydaniu to między innymi odświeżony i uproszczony interfejs administratora, wsparcie dla nowych formatów archiwów, a także zmiana dodawania mediów. Zrezygnowano z flasha na rzecz drag-n-drop. Pojawia się też system podpowiedzi i wiadomości dla nowych użytkowników, ochrona konfiguracji widżetów przy zmianie skórek, a także lepszy mechanizm grupowego redagowania, szybko uwalniający blokady. "Sonny" to nazwa, którą twórcy chcą uhonorować saksofonistę jazzowego Sonny'ego Stitta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.