CloneDVD2 1.8.2.4

Wersja "Sneak Preview" (przeznaczona do testów dla użytkowników) bardzo dobrego programu do kopiowania płyt DVD. Aplikacja oferuje pełną funkcjonalność przez 30 dni i w tej wersji nie będzie skierowana do sprzedaży. Program umożliwia kopiowanie całych płyt DVD lub wybranych fragmentów np. samego filmu bez dodatków czy poszczególnych scen.

Liczba pobrań: 313
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Elaborate Bytes AG
Rozmiar: 3.88 MB

Nazwa pliku: SetupCloneDVD2SneakPreview.exe

[inne wersje programu CloneDVD2 1.8.2.4]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bardzo dobry program do kopiowania płyt DVD. Aplikacja jest prosta w obsłudze dzięki systemowi kreatorów, które podpowiadają użytkownikowi co ma zrobić. Kolejne atuty to szybkość i doskonała jakość tworzonych kopii. Program umożliwia kopiowanie całych płyt DVD oraz wybranych fragmentów np. samego filmu bez dodatków czy poszczególnych scen. W najnowszej wersji zmieniony został system koderów i dekoderów, dzięki czemu transkodowanie materiału przebiega szybciej, zapewnia lepszą jakość obrazu i tworzy mniejszy plik wyjściowy. Program został wydany w formie "Sneak Preview" - udostępnia pełną funkcjonalność przez 30 dni.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.