Microsoft Silverlight 5.0.61118.0 (32-bit)

Microsoft Silverlight - Wtyczka służąca do tworzenia i prezentacji bogatych aplikacji internetowych z poziomu przeglądarki internetowej.

Liczba pobrań: 21285
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft
Rozmiar: 6.95 MB

Nazwa pliku: Silverlight_5.0.61118.0.exe

[inne wersje programu Microsoft Silverlight 5.0.61118.0 (32-bit)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Microsoft Silverlight to wtyczka służąca do tworzenia i prezentacji bogatych aplikacji internetowych z poziomu przeglądarki internetowej. Silverlight to technologia, wcześniej znana jako Windows Presentation Foundation/Everywhere (WPF/E), która wykorzystuje języki XAML (eXtensible Application Markup Language) i JavaScript. Ma ona umożliwiać tworzenie aplikacji RIA oraz prezentowanie ich bezpośrednio w przeglądarce internetowej bez względu na posiadany przez użytkownika system operacyjny.

Microsoft Silverlight generuje grafikę korzystając z bibliotek DirectX. Główny ciężar renderowania interfejsu programu spoczywa nie na procesorze, ale na karcie graficznej. Microsoft przekonuje więc, że rozwiązanie to nie tylko ułatwia proces tworzenia aplikacji RIA, ale też przyspiesza ich działanie w porównaniu z konkurencyjnymi technologiami

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.