Gmail Notifier Pro 3.5

Gmail Notifier Pro to dodatek do klienta pocztowego. Informuje użytkownika o nowych wiadomościach w skrzynce pocztowej.

Liczba pobrań: 226
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Patrik Engström
Rozmiar: 4.42 MB

Nazwa pliku: GmailNotifierPro_3.5.msi

[inne wersje programu Gmail Notifier Pro 3.5]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gmail Notifier Pro to dodatek do klienta pocztowego, który informuje użytkownika o nowych wiadomościach w skrzynce pocztowej. Aplikacja obsługuje Gmail, a także Yahoo oraz Hotmail. Z jego poziomu możemy pozbywać się maili oraz oznaczać wybrane jako przeczytane. Gmail Notifier Pro korzysta z protokołu IMAP, dzięki czemu może odczytać nagłówki poczty elektronicznej przychodzącej do naszej skrzynki lub skrzynek. Na tym jednak nie koniec jego funkcjonalności. Oprócz wymienionych rzeczy mamy tu także wsparcie dla kanałów RSS, możemy zaznaczać przypominanie o wydarzeniach, jakie zapiszemy w Google Calendar, a także korzystać z Google News.

Gmail Notifier Pro w wersji freeware pozwala na obsługę dwóch kont, jeśli zdecydujemy się na płatna wersję, będziemy mogli podpiąć pod aplikację ich dowolną liczbę.

Nowość w wydaniu 3.5 to wsparcie dla Google+, a także wsparcie dla IMAP IDLE. Poprawiono także niektóre aspekty działania programu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.