Menedżer Pojazdów PL + 1.0.9

Menedżer Pojazdów PL + to program przeznaczony dla firm posiadających własną flotę samochodową. Możemy dzięki niemu kontrolować zarówno pojazdy, jak i kierowców, ustalać i rozliczać czas pracy oraz ustalać stawki za godzinę pracy.

Liczba pobrań: 682
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
SoftwareProjekt
Rozmiar: 7.36 MB

Nazwa pliku: instaluj_demo_mpojazdow_109.exe

[inne wersje programu Menedżer Pojazdów PL + 1.0.9]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Menedżer Pojazdów PL + to program przeznaczony dla firm posiadających własną flotę samochodową. Możemy dzięki niemu kontrolować zarówno pojazdy, jak i kierowców, ustalać i rozliczać czas pracy oraz ustalać stawki za godzinę pracy. Do tego mamy wygodny przypominacz, informujący o końcu ważności ubezpieczenia OC/AC, terminach badań technicznych, badań lekarskich kierowców i innych aspektach działalności przewozowej.

Menedżer Pojazdów PL + posiada także moduł ewidencji wyposażenia pojazdów, zawierający także rejestr napraw i awarii. Wszystko to sprawia, że zarządzanie flotą staje się bardzo łatwe i pozwala zoptymalizować koszty. Program pokazuje dane w formie przejrzystych wykresów graficznych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.