Foxit PDF Reader 5.1.3.1201

Foxit PDF Reader to darmowa alternatywa dla dużych i zasobożernych czytników plików PDF. Jego główną zaletą jest szybkość działania.

Liczba pobrań: 801
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Foxit Software
Rozmiar: 14.94 MB

Nazwa pliku: FoxitReader513.1201_enu_Setup.exe

[inne wersje programu Foxit PDF Reader 5.1.3.1201]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Foxit PDF Reader to darmowa alternatywa dla dużych i zasobożernych czytników plików PDF. Jego główną zaletą jest szybkość działania. Program wczytuje wiele plików jednocześnie, udostępnia wyszukiwanie, respektuje wbudowane odsyłacze internetowe, pozwala kopiować tekst, wyświetla listę stron do szybkiej nawigacji. Jednym słowem, w typowych zastosowaniach zapewnia całą niezbędną funkcjonalność. Dodatkowo aplikacja integruje się z wszystkimi popularnymi przeglądarkami takimi jak Internet Explorer, Firefox czy Opera.

Foxit Reader to także rozbudowane narzędzia do komentowania oraz konwerter PDFów na dokumenty tekstowe. Aplikacja dysponuje także mechanizmem sprawdzania pisowni (brak w nim języka polskiego) oraz zaawansowanymi funkcje edycyjne.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.