Yahoo! Messenger 11.5.0.152

Yahoo! Messenger to komunikator internetowy firmowany przez jeden z najpopularniejszych amerykańskich portali Yahoo! Aplikacja posiada wszystkie cechy niezbędne dla dobrego komunikatora

Liczba pobrań: 595
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Yahoo! Inc.
Rozmiar: 19.22 MB

Nazwa pliku: ymsgr1150_0152_us.exe

[inne wersje programu Yahoo! Messenger 11.5.0.152]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Yahoo! Messenger to komunikator internetowy firmowany przez jeden z najpopularniejszych amerykańskich portali Yahoo! Aplikacja posiada wszystkie cechy niezbędne dla dobrego komunikatora: rozmowy tekstowe i głosowe, listy kontaktów (synchronizowane z Yahoo! Adress Book) oraz bogaty zbiór emotikonów i dodatków. Dodatkowo każdy użytkownik może zagrać ze znajomymi w mini gry oferowane przez portal Yahoo!, stworzyć własnego awatara (rysunkowego, wirtualnego człowieka, który będzie najlepiej reprezentował użytkownika w kontaktach z innymi) oraz korzystać z Audibles (mówiące rysunkowe postacie).

Yahoo! Messenger w wydaniu 11 to także możliwość wstawianie do komunikatora zdjęć (metodą przeciągnij i upuść), możliwość stworzenia własnej stacji radiowej, a także wymiany plików z innymi użytkownikami.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.