Fresh Download 8.73

Fresh Download to bardzo prosty, ale wydajny program do pobierania wszelkiego rodzaju plików z Internetu. Przyda się każdemu aktywnemu internaucie.

Liczba pobrań: 349
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Freshdevices Corp.
Rozmiar: 3.75 MB

Nazwa pliku: freshdow8.73.exe

[inne wersje programu Fresh Download 8.73]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Fresh Download to bardzo prosta, ale zarazem wydajna aplikacja, służąca do pobierania wszelkiego rodzaju plików z Internetu (obsługuje połączenia LAN, DSL/ADSL, dial-up, satellite itp.). Szybkość downloadu gwarantuje pobieranie pliku w kilku fragmentach jednocześnie (do czterech połączeń naraz), co wyraźnie zwiększa prędkość transferu. Wśród interesujących funkcji programu użytkownicy mają między innymi możliwość zatrzymania pobierania i rozpoczęcia go ponowanie w dowolnym, wybranym momencie.

Fresh Download radzi sobie znakomicie bez względu na rodzaj połączenia z Internetem, łatwo się instaluje i bez problemów integruje z przeglądarką Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Maxthon, Slim Browser i inne. Aplikacja współpracuje z większością programów antywirusowych, więc każdy pobierany przez nas plik będzie poddawany natychmiastowej kontroli. Fresh Download obsługuje protokoły FTP i HTTP oraz posiada wbudowaną obsługę skompresowanych (ZIP) plików i folderów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.