Coollector Movie Database 3.19.6

Coollector Movie Database to program, który pomoże w zarządzaniu kolekcją filmów. Posiada mnóstwo użytecznych opcji, w tym dostęp do ogromnej encyklopedii filmowej.

Liczba pobrań: 640
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Coollector
Rozmiar: 39.65 MB

Nazwa pliku: Coollector_3.19.6_Setup.exe

[inne wersje programu Coollector Movie Database 3.19.6]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Coollector Movie Database to program, który pomoże w zarządzaniu kolekcją filmów. Ta wszechstronna aplikacja pozwala na takie rzeczy, jak pobieranie danych o posiadanych pozycjach, szukanie pozycji pod kątem wybranego parametru (np. możemy kazać aplikacji wyszukanie wszystkich filmy z danym aktorem), sprawdzanie ogromnej, interaktywnej encyklopedii filmów (ponad 80 000 tytułów w bazie!), a także sprawdzenie cen filmów DVD, Blu-ray i Video CD w sklepach sieciowych i na Amazonie.

Oprócz tego Coollector Movie Database to szybki i łatwy dostęp do znajdujących się na YouTube trailerów filmów, a także sprawdzanie ocen produkcji na podstawie punktów przyznawanych im przez użytkowników IMDB. Oprócz tego dostajemy tu sporą ilość narzędzi do personalizacji programu oraz zarządzania własną kolekcją filmową.

Polecamy także sprawdzić podobne prorgamy: All My Movies lub Movie Label 2012

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.