Online Armor Firewall 5.1.1.1395

Online Armor Firewall to świetny firewall, który możemy przetestować w trzech wersjach. Wszystkie doskonale chronią system operacyjny.

Liczba pobrań: 456
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Emsi Software GmbH
Rozmiar: 22.67 MB

Nazwa pliku: OnlineArmorSetup_5.1.1.1395.exe

[inne wersje programu Online Armor Firewall 5.1.1.1395]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Online Armor Firewall to świetny firewall, który nastawiony jest na kontrolowanie wysyłanych i pobieranych z Internetu danych. Wydany został w trzech wersjach – prezentowana tu darmowa edycja posiada podstawowy poziom zabezpieczeń i dla użytkowników prywatnych powinna okazać się wystarczająca – firmom polecamy wersję Premium lub ++.

Aplikacja Online Armor Firewall chroni system przed keyloggerami, spyware, programami szpiegującymi i malware. Zabezpiecza także autostart oraz pocztę e-mail. Podczas instalacji użytkownik sam decyduje, czy chce zainstalować wersję podstawową, czy też najpierw wybierze 30-dniową edycję Online Armor Premium lub Online Armor ++, a po tym okresie zdecyduje, czy przejdzie na wydanie Free czy też wykupi licencję.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.