Subtitle Edit 3.2.2

Subtilte Edit to program do edycji napisów filmowych. Za pomocą programu można tworzyć napisy, tłumaczyć i edytować istniejące.

Liczba pobrań: 348
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Nikolaj Lynge Olsson
Rozmiar: 3.12 MB

Nazwa pliku: SubtitleEdit322Setup.zip

[inne wersje programu Subtitle Edit 3.2.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Subtilte Edit to program do edycji inapisów filmowych. Za pomocą programu można tworzyć napisy, tłumaczyć i edytować istniejące. Aplikacja umożliwia synchronizację napisów z materiałem filmowym.

Subtilte Edit obsługuje kilkanaście formatów napisów, między innymi SubRib, MicroDVD, DVD Studio Pro czy Substation Alpha oraz kilka formatów kodowania jak ANSI i UTF-8. Odpowiednie narzędzia pozwalają precyzyjnie dopasować napisy do dialogów. Można zdefiniować czas, w którym napis zostanie pokazany i długość jego wyświetlania. Synchronizację ułatwia wbudowane w programnarzędzie Visual Sync wyświetlające odpowiadające napisom fragmenty nagrania. Subtitle Edit rozpoznaje przy tym wszystkie popularne prędkości odtwarzania (liczby klatek na sekundę) i pozwala na konwersję filmu pomiędzy nimi. Posiada wbudowany słownik do języka angielskiego.

Nowośc w tej wersji:

- ulepszenie techniki drag-n-drop

- dodanie języka niemieckiego i greckiego

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.