Cad2Cad Solution Box 4.0.4

Cad2Cad Solution Box to zestaw profesjonalnych narzędzi do konwersji i edycji plikow Autocad. Wersja Basic może być poszerzona o kolejne moduły.

Liczba pobrań: 667
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
CADWORK Poland Sp. z o.o.
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: components_request.php?progid=ccsb

[inne wersje programu Cad2Cad Solution Box 4.0.4]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Cad2Cad Solution Box to zestaw profesjonalnych narzędzi do konwersji i edycji plikow CAD (dxd/dwg). W skład programu wchodzi moduł Basic oraz dodatkowe narzędzia do edycji i analizy plików CAD. Aplikacja ta została stworzona z myślą o konwersji między plikami DWG i DXF oraz zmianą wersji pliku począwszy od R.9, a skończywszy na 2008. Narzędzia takie jak konwersja warstw, optymalizacja konturów, optymalizacja rysunków, konwersja spline i wiele innych są dodatkowymi atutami przemawiającymi za produktem. Mamy w Cad2Cad Solution Box także sprawdzanie i reperowanie plików DFX/DWG oraz możliwość zmiany zabezpieczeń hasłami plików KDWG.

Zaawansowane moduły (pluginy) umożliwiają zarówno proste konwersje plików jak i złożone operacje na plikach dxf/dwg. Cad2Cad Solution Box posiada nowoczesny i elastyczny interfejs użytkownika umożliwiający min. wielokrotne użycie tego samego narzędzia podczas jednej konwersji.

Cad2Cad Solution Box jest dostępny jako DLL dla programistów. Może być uruchomiony wsadowo (Batch / Command Mode)

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.