FlashGet 1.50

Pełne najnowsze wydanie znakomitego menadżera pobierania plików. Aplikacja dokonuje segmentacji pliku na części, a następnie pobiera każdą z nich równocześnie. Dodatkowo program potrafi pobierać ten sam plik z kilku lokalizacji jednocześnie, co znacznie przyspiesza cały proces.

Liczba pobrań: 210
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Amaze Soft
Rozmiar: 1.79 MB

Nazwa pliku: fgf150.exe

[inne wersje programu FlashGet 1.50]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejne wydanie znakomitego menadżera pobierania plików. Aplikacja dokonuje segmentacji pliku na części, a następnie pobiera każdą z nich równocześnie, zapewniając tym samym Potrafi pobierać ten sam plik w kilku częściach jednocześnie, co znacznie przyspiesza cały proces. Pozwala na stworzenie własnych kategorii i przyporządkowywania do nich określonych rodzajów plików. Dla każdej kategorii można zdefiniować inny katalog, w którym automatycznie będą zapisywane należące do niej pliki. Program posiada polski interfejs użytkownika. Uruchomienie polskiej wersji interfejsu możliwe jest przez uaktywnienie w menu View/Language opcji Polish. W najnowszej wersji dokonano kilku drobnych poprawek i wprowadzono niewielkie zmiany. Istnieje możliwość korzystania z programu za darmo (aplikacja będzie wyświetlać reklamy - tryb adware).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.