SlimCleaner 4.42.0.0

SlimCleaner to wydajna aplikacja, której zadaniem jest optymalizacja systemu Windows. Interesującą nowościa jest uzywanie technologii chmury do zdobywania opinii o programie.

Liczba pobrań: 1161
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SlimWare Utilities
Rozmiar: 5.71 MB

Nazwa pliku: slimcleaner-setup_4.42.0.0.exe

[inne wersje programu SlimCleaner 4.42.0.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SlimCleaner to wydajna aplikacja, której zadaniem jest optymalizacja systemu Windows. Dokonuje tego między innymi przez czyszczenie go z niepotrzebnych i uszkodzonych plików. Co wyróżnia ten program od konkurencji (np. Ccleaner) to używanie technologii chmury do zdobywania opinii na temat programów i aplikacji systemowych. Informacje gromadzone są w bazie danych programu i pozwalają na optymalne dostosowanie ustawień do potrzeb użytkownika. Opiniować może każdy z poziomu aplikacji.

SlimCleaner pozwala także na permanentne odinstalowanie aplikacji, po której to operacji nie zostanie żadne ślad po usuniętych danych. Oczywiście nie zabraknie też ustawiania autostartu i innych standardowych dla tego typu programów funkcji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.