DVDStyler 2.0.1

DVDStyler to apliakcja do tworzneia własnych płyt DVD. Możemy dodawać menu, dzielić zawartość na rozdziały, itp..

Liczba pobrań: 322
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Alex Thuering
Rozmiar: 9.27 MB

Nazwa pliku: DVDStyler-2.0.1-win32.exe

[inne wersje programu DVDStyler 2.0.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DVDStyler to wieloplatformowy program do authoringu filmowych płyt DVD, czyli tworzenia własnych nośników filmowych. Do każdej z nich możemy stworzyć indywidualne menu, dodać grafiki i zawartość filmową. Dzięki niemu użytkownik może umieszczać pliki MPEG na płycie za pomocą technologii "przeciągnij-upuść", skorzystać z plików graficznych jako tła do menu, tworzyć samodzielnie elementy ekranu startowego płyty - umieszczanie tekstu, zmiana czcionek czy dodawanie przycisków.

Dzięi DVDStyler każdy element menu może być skopiowany do schowka. Bardzo przydatną funkcją jest również dzielenie filmu na rozdziały. Dzięki temu programowi można przygotować bardzo profesjonalnie filmy z wakacji, uroczystości rodzinnych lub zmienić nieco zawartość ulubionej płyty z filmem. Wspeirane formaty wideo to między innymi AVI, MOV, MP4, MPEG, OGG, WMV, a na liście obsługiwanych audio znaleźć można MP3, WMA, OGG i inne.

Wśród nowości w wydaniu 2.0.1 warto wymienić aktualizację ffmpeg do wersji 0.8.3, a także ulepszenie w interfejsie użytkownika. A z podobnych aplikacji polecamy także DVD Flick.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.