Eusing Free Registry Cleaner 2.8

Eusing Free Registry Cleaner to narzędzie do zaprowadzania porządków w rejestrze. Zaowocuje to przyśpieszeniem działania komputera.

Liczba pobrań: 624
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Eusing Software
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: EFRCSetup_2.8.exe

[inne wersje programu Eusing Free Registry Cleaner 2.8]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Eusing Free Registry Cleaner to bezpłatne narzędzie do naprawy i czyszczenia problemów z rejestrem systemowym Windows. Za pomocą kilku kliknięć myszy można bezpiecznie zoptymalizować ten wrażliwy komponent. Błędy w plikach rejestru zdarzają się w każdym komputerze i są spowodowane odinstalowywaniem programów, przeglądaniem stron internetowych, niewłaściwym wyłączeniem systemu, błędami na dysku, itd. Jeśli rejestr jest pozostawiony sam sobie, najczęściej kończy się to bardzo długim uruchamianiem systemu, wolnym działaniem aplikacji oraz wyskakującymi błędami. Użycie tego programu znacznie przyspieszy komputeer.

Za pomocą programu Eusing Free Registry Cleaner można usunąć błędne wpisy, puste i niepotrzebne klucze. Wszystkie operacje poprzedzane są utworzeniem kopii bezpieczeństwa.

W wersji 2.8 poprawiono stabilność oraz dodano niektóre ignorowane rzeczy w Windows 7.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.