Zend Studio 9.0

Zend Studio to zintegrowane środowisko IDE. Pomaga zarówno w pracy indywidulanej, jak i grupowej.

Liczba pobrań: 460
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Zend Technologies Ltd.
Rozmiar: 227.26 MB

Nazwa pliku:

[inne wersje programu Zend Studio 9.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zend Studio to zintegrowane środowisko IDE, przeznaczone dla projektantów PHP. Zawiera wszystkie funkcje, które mogą przydać się w codziennej pracy programistycznej – znajdziemy tu kolorowanie składni i asystenta kodu dla PHP4 i PHP5, debuger, integrację z Zend Framework (gdzie znajdziemy między innymi widok MVC i szablony kodu), możliwość generowania kodu PHP oraz jego re faktoryzacja. Zend Studio przeznaczone jest dla pracy indywidualnej, jak i grupowej – dla tego drugiego celu zaimplementowano tu wsparcie dla CVS i SVN, nie można zapomnieć także o łatwej integracji z serweryem Zend. Zdalny i bezpieczny dostęp zyskujemy dzięki SSH, FTP i SFTP.

O zaletach Zend Studio można by jeszcze długo pisać, jednak lepiej przetestować środowisko samemu. Dzięki wersji trial nie kosztuje to ani grosza - aby jednak ją pobrać, należy zarejestrować się na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.