Process Lasso 5.1.0.14a beta (64-bit)

Process Lasso to aplikacja do automatycznej konfiguracji i zarządzania procesami. Zwiększymy dzięki niemu stabilność i szybkośc działania systemu.

Liczba pobrań: 641
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Bitsum Technologies
Rozmiar: 2.24 MB

Nazwa pliku: prolasso64_5.1.0.14a.zip

[inne wersje programu Process Lasso 5.1.0.14a beta (64-bit)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Process Lasso to aplikacja do automatycznej konfiguracji i zarządzania procesami na jednym lub kilku komputerach, w celu zwiększenia stabilności i szybkości działania systemu Windows. Istota działania programu polega na tymczasowym obniżaniu priorytetu procesów, które w danej chwili konsumują najwięcej zasobów systemowych. W ten sposób komputer uzyska dodatkowe moce przerobowe, a pozostałe procesy będą mogły szybciej i wydajniej wykonać swoje zadania. Oczywiście, od ciebie zależy, które z nich zostaną objęte wyjątkowym nadzorem.

Funkcjonalność

Process Lasso prezentuje bardzo dokładne dane o stopniu obciążenia procesora. Można go wykorzystać do zaawansowanej kontroli uruchamiania oraz pracy najważniejszych modułów systemu operacyjnego. Każda czynność wykonywana przez program jest skrupulatnie odnotowywana w specjalnym dzienniku.

UWAGI

Program jest darmowy dla zastosowań domowych i edukacyjnych. Jest to niestabilna wersja beta. Polecamy używanie ostatniej wersji stabilnej - Process Lasso 5.0.0.49 (32-bit) lub Process Lasso 5.0.0.49 (64-bit).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.