PC Auto Shutdown 5.00

PC Auto Shutdown to aplikacja do automatyzacji czynności jak wyłączania komputera lub wstrzymywanie jego pracy. Możemy programowac te czynności wedle potrzeby.

Liczba pobrań: 548
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Gold Solution Software
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: AutoShutdown-5.0.exe

[inne wersje programu PC Auto Shutdown 5.00]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PC Auto Shutdown to program przeznaczony do automatycznego wyłączania komputera, a także uruchamiania trybu hibernacji, restartu czy też wylosowywania użytkownika. Choć nie ma polskiego wydania aplikacji, interfejs jest na tyle łatwy w obsłudze i przejrzysty, że nawet bez znajomości języka angielskiego każdy powinien sobie poradzić z prawidłowymi ustawieniami. Dodatkowe funkcje PC Auto Shutdown to ukazujący się licznik, odmierzający czas do wykonania zaplanowanej operacji, możliwość zablokowania programu za pomocą hasła, opcja stworzenia skrótu klawiaturowego do operacji, a także czyszczenie wybranych elementów systemu podczas zamykania. Te elementy to między innymi kosz, historia przeglądania i cookies.

PC Auto Shutdown nie jest programem darmowym. Można jednak przetestować go dzięki 15-dniowej wersji trial.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.