Lunascape 6.5.7

Lunascape to przeglądarka internetowa wyposażona w trzy silniki renderujące. Posiada także rozwiązania znane z innych przeglądarek.

Liczba pobrań: 122
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lunascape, Inc.
Rozmiar: 17.46 MB

Nazwa pliku: LunaSetup657_ml11_gl.exe

[inne wersje programu Lunascape 6.5.7]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lunascape to przeglądarka internetowa, która zdobywa sobie coraz większą popularność wśród użytkowników na całym świecie. Co prawda daleko jej jeszcze do zagrożenia komuś z „wielkiej trójki” (Chrome, Firefox, Internet Explorer), jednak twórcy cały czas wprowadzają nowości, mające przyciągnąć kolejne osoby do tego właśnie produktu. Lunascape ma kilka ciekawych rozwiązań, z których wypada wymienić używanie trzech silników renderujacych: Gecko, Trident oraz Webkit. Domyślnie korzysta z tego drugiego, jednak można zmienić to w opcjach konfiguracji.

Ponadto przeglądarka posiada bardzo duże opcje układania własnego interfejsu użytkownika. Znajdziemy tu również rozwiązania z innych aplikacji, jak przeglądania w kartach, obsługa stylów, a także wtyczek. Tu wypada zauważyć, że Lunascape jest kompatybilna z wtyczkami stworzonymi pod Firefoxa. O innych możliwościach tej aplikacji można przekonać się osobiście, pobierając za darmoLunascape z tej właśnie strony.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.