RSS Alert 1.13.0.138

RSS Alert to darmowy czytnik kanałów RSS. Pokazuje kanały w unikalnej formie.

Liczba pobrań: 859
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
FranmoSoftware - Maciej Opaliński
Rozmiar: 760 KB

Nazwa pliku: rssalert_setup_1.13.0.138.exe

[inne wersje programu RSS Alert 1.13.0.138]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

RSS Alert to darmowy czytnik kanałów RSS. Spośród innych programów tego typu wyróżnia się selekcją pokazywanych informacji i unikalną formą ich prezentacji. Dzięki aplikacji użytkownik może otrzymywać tylko najważniejsze i najbardziej interesujące wiadomości.

RSS Alert analizuje treść każdego pobranego newsa pod kątem zawartych w nim słów kluczowych i przypisuje mu jeden z czterech stopni ważności. Gdy czytnik RSS pobierze istotną informację, na dole ekranu pojawi się kolorowa belka z nagłówkiem artykułu, godziną i źródłem newsa. Przypomina to pasek najważniejszych informacji wyświetlany w telewizjach informacyjnych takich jak CNN, TVN 24 czy Polsat News. RSS Alert daje nam możliwość edycji i przypisywania słów kluczowych do różnych stopni alarmów.

RSS Alert bardzo oszczędnie korzysta z zasobów pamięci i do momentu nadejścia ważnej informacji jest dla nas praktycznie niezauważalny. Będzie stanowił dobrą alternatywą dla osób, które nie są zainteresowane błahostkami lub czekają na ważnego newsa. Ten czytnik RSS może nam zaoszczędzić sporo czasu, bo nie będzie nam zawracał głowy mało ważnymi dla nas wiadomościami.

Nowość w tym wydaniu aplikacji to dodanie obsługi protokołu HTTPS w adresach kanałów RSS, naprawiono także błąd "is not a valid date and time", gdy w systemie ustawiono format daty krótkiej jako "rrrr-MM-dd". Oprócz tego poprawiono przycinanie animacji ("wjazd" paska na widok) w momencie, gdy nadal trwa pobieranie wiadomości z innych kanałów RSS, poprawiono kolorystykę alertów, zaktualizowano słowa kluczowe i wyjątki.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.