AVG Anti-Virus 2012 12.0.0.1869

AVG Anti-Virus to zaawansowany program antywirusowy. Posiada wszystkie mechanizmy niezbędne do osłony systemu operacyjnego przed szkodnikami.

Liczba pobrań: 640
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
AVG Technologies
Rozmiar: 3.9 MB

Nazwa pliku: avg_avct_stb_all_2012_1869.exe

[inne wersje programu AVG Anti-Virus 2012 12.0.0.1869]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AVG Anti-Virus to zaawansowany program antywirusowy. Umożliwia kompleksowe zabezpieczenie lokalnego komputera dzięki skanerowi pracującemu w czasie rzeczywistym, skanerowi poczty elektronicznej oraz skanowaniu na żądanie i zgodnie z harmonogramem. Program oferuje możliwość ustawienia automatycznej reakcji w wypadku zlokalizowania wirusa. Aplikacja dośc często aktualizuje bazę bazę sygnatur wirusów, dzięki czemu jest przygotowana na najnowsze zagrożenia z sieci.

AVG Anti-Virus automatycznie skanuje pobierane z sieci pliki, a podczas przeglądania stron WWW ocenia je pod kątem bezpieczeństwa. Gdy tylko zagrożenie zostanie wykryte, program wstrzymuje wykonywaną operację, informując użytkownika o potencjalnym zagrożeniu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.