ATI Catalyst 4.2 98/ME

Kolejne wydanie pakietu sterowników do kart graficznych zbudowanych na chipsetach firmy ATI. Oprócz samych plików instalowanych w systemie w skład pakietu wchodzą także aplikacja zarządzająca Control Panel oraz specjalny sterownik WDM do przechwytywania obrazu. Pakiet ma polską wersję językową.

Liczba pobrań: 327
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ATI Technologies Inc.
Rozmiar: 25.75 MB

Nazwa pliku: wme-catalyst-7-981-040127m-013420c.exe

[inne wersje programu ATI Catalyst 4.2 98/ME]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejne wydanie pakietu sterowników do kart graficznych zbudowanych na chipsetach firmy ATI. Oprócz samych plików instalowanych w systemie w skład pakietu wchodzą także aplikacja zarządzająca Control Panel oraz specjalny sterownik WDM do przechwytywania obrazu. Pakiet ma polską wersję językową. W najnowszej wersji poprawiono działanie wyjścia Video, usprawniono również działanie Direct3D. ATI podaje również wzrost wydajności uzyskanej dzięki nowym sterownikom - w grze Unreal Tournament 2003 ilość klatek na sekundę wzrosła przeciętnie o 15%, w Aquamark3 i ShadeMark zauważono wzrost wydajności na poziomie odpowiednio do 10% i do 3%. Najnowsze sterowniki poprawiają również kilka błędów, które pojawiały się w czasie stosowania programów benchmarkowych oraz w niektórych grach.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.