SPAMfighter Standard 7.3.70.0

SPAMfighter Standard zapewni wolnośc naszej skrzynki od spamu. Aplikacja opiera się między innymi na współpracy milionów użytkowników.

Liczba pobrań: 449
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SPAMfighter
Rozmiar: 2.42 MB

Nazwa pliku: spamfighter_web.exe

[inne wersje programu SPAMfighter Standard 7.3.70.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SPAMfighter Standard to darmowe narzędzie antyspamowe. Umożliwia wyeliminowanie z naszej skrzynki odbiorczej spamu i innej uciążliwej oraz niechcianej poczty. Aplikacja ta opiera się na raportach przesyłanych przez użytkowników z całego świata (których wg danych producenta jest ponad 7800000. Jeżeli kilku użytkowników uzna daną wiadomość jako spam, informacja ta zostanie automatycznie rozesłana do pozostałych aktywnych kopii SpamFighter, tak iż program automatycznie zablokuje daną wiadomość. Dzięki temu zbędna wiadomość e-mail w wielu przypadkach nawet nie dotrze do skrzynek użytkowników Spamfigtera.

SPAMfighter Standard dostępny jest w dwóch wersjach - Standard oraz Pro. Wersja Standard jest dostępna za darmo dla użytkowników domowych i szkół. Obsługiwane programy pocztowe to MS Outlook, Outlook Express, Windows Mail, Windows Live Mail oraz Mozilla Thunderbird 8.0.

UWAGA

Program działa przez miesiąc jako wersja Pro, a jeśli nie wykupimy licencji zmienia się w Standard.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.