CometBird 7.0.1

CometBird to przeglądarka internetowa zbudowana na bazie Firefoxa.

Liczba pobrań: 675
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
CometNetwork
Rozmiar: 15.9 MB

Nazwa pliku: CometBird_7.0.1_pl_setup.exe

[inne wersje programu CometBird 7.0.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

CometBird to warta uwagi przeglądarka internetowa, które została stworzona przy użyciu najlepszych elementów znanych z Firefoxsa. Jednak jej twórcy nie stawiali na mnóstwo funkcji dostępnych od razu – wręcz przeciwnie. Instalując CometBird dostajemy tylko podstawowe możliwości, zaś kolejne funckje musimy pobrać sami. Pozwala to stworzyć narzędzie do przeglądania Internetu dokładnie takie, jakie chcemy, dopasowane idealnie do naszych potrzeb. Bazowo są tu takie funkcje jak przeglądanie stron w autonomicznych kartach, blokada pop-up, zaimplementowany manager pobierania plików oraz sprawdzanie pisowni.

Co do dodatków – warto zauważyć, że obsługiwane są tu wszystkie wtyczki napisane dla Firefoxa. Dodając do tego wtyczki stworzone specjalnie dla CometBird, zyskujemy tysiące dodatków możliwych do pobrania za darmo i zainstalowania. A ponieważ CometBird jest po polsku, nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tej przeglądarki.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.