DAEMON Tools Pro Advanced 4.41.0315

DAEMON Tools Pro Advanced to zaawansowany program do emulacji napędów CD, DVD i Blu-ray, pozwalający na wszechstronną obsługę obrazów płyt

Liczba pobrań: 748
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
DT Soft Ltd.
Rozmiar: 15.93 MB

Nazwa pliku: DAEMONToolsPro4410315-0262.exe

[inne wersje programu DAEMON Tools Pro Advanced 4.41.0315]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DAEMON Tools Pro Advanced to zaawansowany program do emulacji napędów CD, Blu-ray i DVD, pozwalający na wszechstronną obsługę obrazów płyt – od ich tworzenia zaczynając, kończąc na wypalaniu na fizyczne nośniki. Mamy tu możliwość obsługi formatów obrazów jak *.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.nrg, *.pdi, *.isz. Istnieje możliwość konwersji mniej popularnego formatu obrazu płyty do formatu .iso lub .mds. Na tym jednak funkcjonalność DAEMON Tools Pro Advanced się nie kończy. Program umożliwia także zarządzanie zbiorami obrazów, zabezpieczanie hasłem wybranych, a także montowanie ich na fizyczne urządzenia IDE/SATA.

DAEMON Tools Pro Advanced posiada liczne funkcje stworzone dla wygody użytkownika. Możemy zatem skojarzyć tworzenie obrazów z Eksploratorem Windows, a także umieścić na pulpicie gadżet DAEMON Tool Gadget. Jedyne, co można policzyć tej aplikacji na minus, to fakt, że nie jest ona dostępna za darmo, jednak wersja testowa pozwoli przekonać się o tym, czy warto zainwestować w nią pieniądze.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.