Storino 1.0

Storino to polska aplikacja, pozwalająca na współdzielenie plików i folderów w technologii chmury.

Liczba pobrań: 383
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sky Storage
Rozmiar: 6.92 MB

Nazwa pliku: StorinoInstalator.exe

[inne wersje programu Storino 1.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Storino to polska odpowiedź na popularny Dropbox, czyli aplikację pozwalającą na współdzielenie plików na różnych komputerach. Pozwala umieścić we wspólnym katalogu pliki, a także dokonywać ich synchronizacji. Jest to metoda oparta na popularnej technologii cloud computing, czyli przechowywania danych w chmurze.

Storino na starcie umożliwia założenie konta o pojemności 1GB, które można rozszerzyć do 3GB za darmo poprzez program poleceń znajomym (500 MB miejsca od każdej poleconej osoby). Katalog w Storino jest bardzo prosty w użytkowaniu – mogą z niego nawet skorzystać osoby nie mające konta w systemie, a także używające różnych systemów – Windows, iPhone, Android. Za bezpieczeństwo danych odpowiada szyfrowanie 256-bit.

Storino w wersji 1.0 udostępnia nowe możliwości: samouczek oraz historie zmian plików. Dodano angielską wersję językową oraz przyspieszono działanie usługi. Dodano również możliwość zmiany miejsca położenia folderu aplikacji. Dla kont firmowych przewidziano książkę adresową, która zdecydowanie ułatwia współdzielenie plików.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.