Nitro PDF Professional 6.2.1.1009.0 (32-bit)

Nitro PDF Professional jest zaawansowanym narzędziem zarówno do przeglądania plików w formacie PDF, jak też i do ich samodzielnego tworzenia.

Liczba pobrań: 214
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Nitro PDF Software
Rozmiar: 43.49 MB

Nazwa pliku: nitro_pdf_professional6_ocr.exe

[inne wersje programu Nitro PDF Professional 6.2.1.1009.0 (32-bit)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nitro PDF Professional jest zaawansowanym narzędziem zarówno do przeglądania plików w formacie PDF, jak też i do ich samodzielnego tworzenia3. Znajdziemy tu takie opcje jak m teżiędzy innymi zabezpieczenie stworzonego pliku hasłem czy tworzenie PDF z plików MS Word, OpenOffice, WordPerfect i innych pakietów biurowych. Aplikacja Nitro PDF Professional daje również możliwość wklejania fragmentów skopiowanych z innych dokumentów – zachowane zostają takie elementy jak rozmieszczenie, kolor czcionki, pozycja obrazka, tabelka i inne.

W programie znajdziemy wiele opcji do tworzenia dokumentów – poczynając od marginesów, na obrazku tła kończąc. Nie ma wydania Nitro PDF Professional# za darmo, jednak można przekonać się o jego możliwościach, pobierając za darmo wersję

trial. Pozwoli ona na używanie tego programu przez okres 14 dni.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.