Foxit Reader 5.0.2.718

Foxit Reader to czytnik PDF, polecany, jako zamiennik Adobe Acrobata. Jest mniejszy, nie obciąża systemu, szybciej się uruchamia i działa.

Liczba pobrań: 715
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Foxit Corporation
Rozmiar: 12.56 MB

Nazwa pliku:

[inne wersje programu Foxit Reader 5.0.2.718]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Foxit Reader to czytnik PDF, polecany, jako zamiennik Adobe Acrobat. Jest mniejszy, nie obciąża PDF, szybciej się uruchamia i działa. Integruje się z systemem operacyjnym i przeglądarkami internetowymi. Otwiera dokumenty zapisane na dysku i pobierane z Internetu. Oferuje narzędzia do komentowania przeglądanych dokumentów. Pozwala umieszczać w tekście notatki, oznaczać tekst, korzystać ze strzałek czy linii. Dokument w pierwotnej postaci, jak również ze wszystkimi komentarzami można wydrukować.

W najnowszej wersji Foxit Reader rozbudowano narzędzia do komentowania oraz konwerterowania PDF na dokumenty tekstowe. Uzupełniono program o mechanizm sprawdzania pisowni (brak w nim języka polskiego) oraz zaawansowane funkcje edycyjne. Poprawie uległo również bezpieczeństwo korzystania z PDF-ów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.