Norton 360 6.00 beta

Wersja beta programu zapewniającego bezpieczeństwo naszemu systemowi operacyjnemu i prywatności podczas używania Internetu.

Liczba pobrań: 534
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Symantec
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: register.jsp?pvid=n3606beta

[inne wersje programu Norton 360 6.00 beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Znany i lubiany program antywirusowy Norton jest wciąż rozwijany i rozbudowywany. Na tej stronie mamy okazję zaprezentować wersję beta najnowszego wydania. Każdy użytkownik może przetestować to wydania, jednak należy uprzedzić, że nie jest to wersja finalna i podczas używania mogą zdarzyć się awarie. Norton 360 kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo danych użytkownika, dlatego też jedną z opcji jest gromadzenie używanych przez niego haseł w chmurze. Używana jet tu technologia Norton Insight, która nie tylko sama identyfikuje złośliwe oprogramowanie, ale pozwala także użytkownikom na dodawanie do bazy informacji o odkrytym. Inna technologia – SONAR – to z kolei monitorowanie działających aplikacji i zapobieganie zagrożeniom.

Norton 360 może być obsługiwany przez użytkowników z dowolnego miejsca – zapewnia to rozwiązanie Norton Management. Aby przetestować wersję beta programu, należy się zarejestrować na stronie producenta – wystarczy w tym celu kliknąć link POBIERZ na tej stronie.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.