CheckMail 5.4.7

CheckMail to wygodne połączenie klienta poczty elektronicznej z programem do powiadamiania o nowych e-mailach

Liczba pobrań: 736
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
DeskSoft
Rozmiar: 602 KB

Nazwa pliku: CM5.4.7_Setup.exe

[inne wersje programu CheckMail 5.4.7]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

CheckMail jest programem informującym użytkownika o otrzymaniu nowej wiadomości e-mail. To wygodne rozwiązanie dla każdej osoby, posiadającej kilka kont pocztowych. Otrzymujemy tu nie tylko zawiadomienie o nowej wiadomości, ale też możliwość podejrzenia jej, a także skasowania bez wchodzenia w treść (co przyda się w przypadku kasowania spamu). CheckMail wyposażony został w wygodne opcje – jak na przykład sortowanie poczty według nazwy, daty nadejścia danego e-maila, itp.

Jest to aplikacja idealna dla komputera stale podłączonego do Internetu – możemy tu ustawić sprawdzanie nowych wiadomości w określonym przedziale czasowym (np. co godzinę). CheckMail# obsługuje POP3, a za bezpieczeństwo odpowiada wsparcie dla certyfikatu SSL. Jest to wygodny klient poczty elektronicznej, który działa zarówno na 32-, jak i 64-bitowych systemach Windows. Można przekonać się o jego możliwościach dzięki wersji demo, która jest do pobrania z tej właśnie strony.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.