Sandboxie 3.60

Sandboxie to program, który służy do zabezpieczenia komputera przed szkodliwym oprogramowaniem.

Liczba pobrań: 160
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Ronen Tzur
Rozmiar: 2.12 MB

Nazwa pliku: Sandboxie3.60Install.exe

[inne wersje programu Sandboxie 3.60]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sandboxie to program, który służy do zabezpieczenia komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. Po jego instalacji wyświetlone zostaje puste okno konsoli. Aby się zabezpieczyć użytkownik powinien wybrać z głównego menu aplikację, która ma być uruchomiona w "bezpiecznym trybie". Autorzy chcieli w ten sposób zabezpieczyć dziurawą przeglądarkę Internet Explorer, jednak możliwe jest "odpalenie" w ten sposób dowolnego programu (innych przeglądarek, programu pocztowego, komunikatora, itd..).

Sandboxie blokuje próby zapisu na dysk przez szkodliwe oprogramowanie, stwarzając dodatkową warstwę pomiędzy nimi. W efekcie programy mogą tylko odczytywać informacje, a inne czynności nie są dozwolone. Dzięki temu cały system zyskuje na bezpieczeństwie.

Nowości w tym wydaniu to między innymi polepszona nawigacja klawiszami w plikach i widoku folderów, dodanie ustawienia dostępu do haseł i zarządzania sesjami dla Chrome i Mozilla Firefox, usunięcie kilku bugów oraz polepszenie kompatybilności z programami innych producentów: EverNote, nVidia nView, Sticky Password (dla Internet Explorer 9), Volumouse, WinMount.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.